Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Zadaszenia Alukov

Strona głównaZadaszenia

ZADASZENIA TARASÓW CORSO

Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć i zrelaksować się? Chcesz cieszyć się naturą? Boisz się, że siesta na tarasie może być zakłócona przez złą pogodę? Wiatr i deszcz już nigdy nie będzie przeszkodą, aby wykorzystać w pełni Twój taras. Korzystaj z zalet zadaszenia tarasu CORSO firmy ALUKOV.

ZADASZENIA BASENÓW

 

NISKA LINIA

Czy potrzebujesz eleganckie, wysokiej jakości zadaszenie, ale które nie będzie dominującym rozwiązaniem w twoim ogrodzie? Czy chcesz doświadczyć komfortu podczas pływania pod zabudową, ale nie jesteś w stanie poświęcić widoku ogrodu z okna?

ŚREDNA LINIA

Projekty linii średniej zapewniają szerokie zastosowanie, które nie utrudniają i nie dominują widoku krajobrazu lub ogrodu wokół basenu. Dodatkowo umożliwiają nie tylko komfort pływania pod zamkniętym zadaszeniem, ale także - dzięki ich wyższej konstrukcji, mozliwość swobodnego przemieszczania się w centralnej części zadaszonej powierzchni.

WYSOKA LINIA

Linia Wysoka - segmenty tworzą przestronne zadaszone przestrzenie, których główną zaletą jest możliwość swobodnego przemieszczania się w całym zadaszonym obszarze. System mobilny ułatwia przesuw poszczególnych segmentów w obu kierunkach. Jeśli prowadnice są przedłużone, całe zadaszenie może być teleskopowo przesunięte poza obszar baseu.

ZADASZENIA WANIEN SPA

Przykryj jacuzzi, wannę Spa jedną z naszych specjalnych konstrukcji, które idealnie łączą się z architekturą domu jak i pasują idealnie do każdego ogrodu. Linia Spa jest oddzielną linią dedykowaną dla przydomowych stref odnowy biologicznej.

 

ZADASZENIA HoReCa RESTAURACJI HOTELU I KAWIARNI

Zadaszenie tarasu dla restauracji, hoteli i kawiarni może przedłużyć sezon - teraz możesz korzystać z twojej przestrzeni w każdych warunkach pogodowych np.: w desczu czy wietrze.