Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 
Homepage  »  Zadaszenia tarasowe  »  Zadaszenie tarasu CORSO Ultima
prostą modernistyczną linią

Zadaszenie tarasu CORSO Ultima

Zadaszenie tarasu CORSO Ultima

Dlaczego wybrać zadaszenia Alukov

Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje ten model zadaszenia, zapewniając długoterminową obsługę posprzedażową. Ciesz się szeroką gamę korzyści, których nie oferuje nikt inny na rynku. Można spojrzeć, co klienci piszą i mówią o naszych zadaszeniach basenowych, zadaszeniach tarasowych i zadaszeniach wanien z hydromasażem.

Decydując się na model zadaszenia CORSO Ultima, zyskujesz nowoczesną architektonicznie zabudowę z prostą modernistyczną linią, płaskim dachem i dużymi przeszklonymi powierzchniami. Duże powierzchnie przeszkleń sprawiają wrażenie większej przestrzeni i poprawiają kontakt z otaczającą przyrodą. Ciesz się kontaktem z naturą i nieskazitelnym widokiem prosto z pod Twojej zabudowy tarasu.

Zadaszenie Ultima odzwierciedla trendy we współczesnej nowoczesnej architekturze. Jako, że zawsze spełniamy oczekiwania i wymagania naszych klientów, model CORSO Ultima jest odpowiedzią na zapytania naszych drogich klientów.

CORSO Ultima jest również dostępna w wersji wzmocnionej „R” umożliwiającej zabudowę tarasu, aż do 6m szerokości. Ten typ zabudowy jest szczególnie polecany dla zadaszenia kawiarni oraz restauracji.

 

Powierzchnia profilu:

       
Srebrny Biały Antracyt Brąz
Inne kolory na zamówienie klienta

 

Kolory poliwęglanu:

 
Bezbarwny

 

Kolory prowadnic:

   
Srebrny Brąz