Zadaszenie basenu - nowoczesne zadaszenia basenowe Alukov

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją w sprzedaży zadaszeń
Menu
 
Strona głównaZadaszenia basenowe

ZADASZENIE BASENU

 

NISKA LINIA

Czy potrzebujesz eleganckie, wysokiej jakości zadaszenie, ale które nie będzie dominującym rozwiązaniem w twoim ogrodzie? Czy chcesz doświadczyć komfortu podczas pływania pod zabudową, ale nie jesteś w stanie poświęcić widoku ogrodu z okna? Wtedy linii niska jest właściwym wyborem .Wysokość wszystkich zadaszeń z linii niskiej jest taka, że nie zaburza panoramy ogrodu i oferuje komfortowe pływanie w basenie.

ŚREDNA LINIA

Projekty linii średniej zapewniają szerokie zastosowanie, które nie utrudniają i nie dominują widoku krajobrazu lub ogrodu wokół basenu. Dodatkowo umożliwiają nie tylko komfort pływania pod zakrytym zadaszeniem, ale także - dzięki ich wyższej konstrukcji, mozliwość swobodnego przemieszczania się w centralnej części zadaszonej powierzchni. System przesuwny ułatwia sprawne przemieszczanie segmentów w obu kierunkach. Jeśli prowadnice są przedłużone, całe zadaszenie może być teleskopowo przesunięte za basen.

WYSOKA LINIA

Linia Wysoka - segmenty tworzą przestronne zadaszone przestrzenie, których główną zaletą jest możliwość swobodnego przemieszczania się w całym zadaszonym obszarze. System mobilny ułatwia przesuw poszczególnych segmentów w obu kierunkach. Jeśli prowadnice są przedłużone, całe zadaszenie może być teleskopowo przesunięte poza basen. Segmenty zamknięte razem tworzą użyteczną powierzchnię magazynową, która jest chroniona przed wiatrem i oferuje dogodny obszar do mebli ogrodowych i wypoczynku z rodziną i przyjaciółmi. Zadaszenie może być wykonane z profili aluminiowych posiadających wykończenie imitujące drewno, jest to cecha, która jest szczególnie atrakcyjna, dla takich modeli jak LAGUNA, Tropea i Olympic.

ZADASZENIE CHAMPION

ZADASZENIE AZURE

W pełnej zgodzie z najnowszymi europejskimi trendami w projektowaniu, konstrukcji i bezpieczeństwa, Alukov wprowadza na rynek nową linię przesuwnych zadaszeń basenowych w niższej cenie - zadaszenia AZURE. Ten nowy system profili został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych funkcji, takich jak zamki bezpieczeństwa, nowoczesne uszczelnienie segmentów i elegancko zaokrąglone profile w ofercie podstawowej.

ZADASZENIE WANIEN SPA

Największą zaletą jest to może zakryć Spa w pobliżu istniejącej ściany. Ta wersja może być stosowana nie tylko jako zadaszenie Spa, ale także jako swoistego rodzaju strefa odnowy biologicznej. Dzięki lini Spa możesz cieszyć się przyjemnymi chwilami w swoim ogrodzie. Dach zadaszenia może być częściowo otwarty, a model ma od jednego do dwóch par drzwi.

 

Helpful staff with personal approach - Patio Enclosure from Alukov

PODEJŚCIE DO KLIENTA

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Dbamy o to, aby przesuwna zabudowa była dobrana dla Ciebie i Twoich potrzeb idealnie na miarę.

  Superb variability of Pool Enclosure and Hot Tub Enclosure from Alukov

ELASTYCZNOŚĆ

Korzystanie z basenu i tarasu w dowolnym momencie - podczas letnich upałów porostu odsuń zabudowę, gdy pada deszcz zamknij ją w kilka chwil.

Wyślij mi katalog
Easy Control Patio Enclosure from Alukov

ŁATWOŚĆ I LEKKOŚĆ PRZESUWU

Dzięki unikalnej konstrukcji systemu prowadnic, zadaszenie można łatwo otworzyć i zamknąć w ciągu minuty.

  Uncomparable safety of Pool Enclosure and Hot Tub Enclosure from Alukov

BEZPIECZEŃSTWO

Dla dodatkowego bezpieczeństwa wykonaliśmy wszystkie zadaszenia w pełni zamykane. Wszystko jest pod Twoją kontrolą.