Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 
Homepage  »  Zadaszenia basenowe  »  Niska linia  »  Zadaszenie basenu Terra
niewidzialny pomocnik...

Zadaszenie basenu Terra

Zadaszenie basenu Terra™

Dlaczego wybrać zadaszenia Alukov

Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje ten model zadaszenia, zapewniając długoterminową obsługę posprzedażową. Ciesz się szeroką gamę korzyści, których nie oferuje nikt inny na rynku. Można spojrzeć, co klienci piszą i mówią o naszych zadaszeniach basenowych, zadaszeniach tarasowych i zadaszeniach wanien z hydromasażem.

TERRA jest najniższym z zadaszeń oferowanych przez Alutherm, którego kształt zbliżony jest do otaczającego terenu. W pozycji rozłożonej nad basenem umożliwia pełny, niczym nie zakłócony kontakt z ogrodem i pięknym krajobrazem. Gdy zadaszenie TERRA jest złożone swoim kształtem nawiązuje do nowoczesnej architektury.

Zadaszenie TERRA docenią wszyscy, którzy chcieliby posiadać prawie „niewidoczne” zadaszenie, a jednocześnie korzystać z zalet zadaszenia basenowego. Do niewątpliwych korzyści zadaszenia basenu należą ochrona wody przed utratą ciepła, ochrona przed zanieczyszczeniami, regulacja temperatury wody w chłodniejszych okresach, ochrona przed niekontrolowanym dostępem osób trzecich do basenu oraz dzieci.

Model TERRA posiada prowadnicę z jednej strony, co sprawią, że zyskujesz niezakłócony niczym dostęp do basenu z trzech stron. Przesuw zadaszenia jest niesłychanie lekki i wygodny. Wysokie standardy bezpieczeństwa jaki i trwałość zadaszenia basenowego TERRA oraz jednostronny system prowadnic są standardem.

Zadaszenie basenowe TERRA – to znaczy mieć basen stale pod kontrolą, a jednocześnie być w kontakcie z pięknem Twojego ogrodu.

 

Powierzchnia profilu:

       
Srebrny Biały Antracyt Brąz
Inne kolory na zamówienie klienta

 

Kolory poliwęglanu:

 
Bezbarwny

 

Kolory prowadnic:

   
Srebrny Brąz

 

Zadaszenie basenowe TERRA nie ma możliwości zamontowania drzwi wejściowych do basenu. Wynika to z jego niezwykle małej wysokości. Ten typ zadaszenia basenowego nie jest przeznaczony do pływania pod zamkniętą zabudową.