Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją w sprzedaży zadaszeń
Menu
 
Homepage  »  Zadaszenia basenowe  »  Niska linia  »  Zadaszenie basenu Terra
niewidzialny pomocnik...

Zadaszenie basenu Terra

Zadaszenie basenu Terra™

Dlaczego wybrać zadaszenia Alukov

Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje ten model zadaszenia, zapewniając długoterminową obsługę posprzedażową. Ciesz się szeroką gamę korzyści, których nie oferuje nikt inny na rynku. Można spojrzeć, co klienci piszą i mówią o naszych zadaszeniach basenowych, zadaszeniach tarasowych i zadaszeniach wanien z hydromasażem.

Terra jest najniższym z zadaszeń oferowanych przez Alutherm, którego kształt zbliżony jest do otaczającego terenu. W pozycji rozłożonej nad basenem umożliwia pełny, niczym nie zakłócony kontakt z ogrodem i pięknym krajobrazem. Gdy zadaszenie Terra jest złożone swoim kształtem nawiązuje do nowoczesnej architektury.

Zadaszenie Terra docenią wszyscy, którzy chcieliby posiadać prawie „niewidoczne” zadaszenie, a jednocześnie korzystać z zalet zadaszenia basenowego. Do niewątpliwych korzyści zadaszenia basenu należą ochrona wody przed utratą ciepła, ochrona przed zanieczyszczeniami, regulacja temperatury wody w chłodniejszych okresach, ochrona przed niekontrolowanym dostępem osób trzecich do basenu oraz dzieci.

Model Terra posiada prowadnicę z jednej strony, co sprawią, że zyskujesz niezakłócony niczym dostęp do basenu z trzech stron. Przesuw zadaszenia jest niesłychanie lekki i wygodny. Wysokie standardy bezpieczeństwa jaki i trwałość zadaszenia basenowego Terra oraz jednostronny system prowadnic są standardem.

 

Zadaszenie basenowe Terra- to znaczy mieć basen stale pod kontrolą, a jednocześnie być w kontakcie z pięknem Twojego ogrodu.

 

Powierzchnia profilu: 

            Zadaszenie basenu i zadaszenie tarasu - Aluminium Profil kolor- imitacja drewna
Srebrny Biały Beżowy Antracyt Brąz Cobalt Imitacja drewna
Inne kolory na zamówienie klienta
 
 

Kolory poliwęglanu

 
Bezbarwny 

 

Kolory szyn przesuwnych

     
Beżowy Srebrny Brąz