Menu
 

Zadaszenie tarasu

Strona głównaZadaszenia tarasowe

ZADASZENIA TARASOWE CORSO

Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć i zrelaksować się? Chcesz cieszyć się naturą? Boisz się, że siesta na tarasie lub balkonie może być zakłócona przez złą pogodę? Wiatr i deszcz już nigdy nie będą przeszkodą, aby wykorzystać w pełni Twój taras. Korzystaj z zalet zadaszenia tarasu CORSO firmy ALUKOV. 

Zadaszenia tarasu Corso posiadają lekką, a zarazem elegancką konstrukcję. Poprzez przemyślane rozwiązania techniczne można zastosować w miejsce tradycyjnego poliwęglanu (w panelach przednich i stacjonarnych bocznych) bezpieczne szkło Connex. Zastosowanie szkła w konstrukcji stwarza lepszy, wyrazisty kontakt z Twoim ogrodem.

Lekka i mocna konstrukcja zabudowy Corso z profili aluminiowych jest w pełni PRZESUWNA i na tym polega jeden z sekretów popularności przesuwnych systemów zabudowy tarasów Alukov. Przesunięcie wszystkich segmentów odsłania ochranianą przestrzeń, pozwala na kąpiel słoneczną i wypoczynek na świeżym powietrzu, a w trakcie upałów umożliwia całkowicie darmową, naturalną wentylację słonecznego pokoju/tarasu. Mobilność konstrukcji jest jedną z kluczowych korzyści płynących z systemu.

Napisz do nas