Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Seryjna produkcja

Strona głównaZadaszenia basenoweSeryjna produkcja

Zadaszenia basenowe AZURE

Zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami projektowania, budowy i bezpieczeństwa, firma Alukov wprowadza na rynek nową linię tańszych zadaszeń basenowych. Nowa ekonomiczna linia zadaszeń nosi nazwę AZURE. Opiera się ona o nowy typ profili, opracowany specjalnie tak, aby już w cenie podstawowej dać wszelkie zabezpieczenia, zaawansowany system uszczelniający oraz eleganckie zaokrąglone profile.

Zadaszenia basenowe linii Azure są produkowane w dwóch wariantach z dwoma typami wypełnienia poliwęglanowego. Do wyboru jest poliwęglan komorowy oraz lity typu „szyba”. W wersji podstawowej zadaszenia Azure wyposażone są w prowadnice Azure 14mm z jednokierunkowym przesuwem segmentów.

Dane techniczne:

  • Szerokośc zadaszenia: 3,00 - 5,50 m
  • Długość zadaszenia: 4,20 - 12,68
  • Liczba segmentów: 2 - 5
Pool enclosure AZURE flat compact - compact polycarbonate solution

AZURE flat

Wykorzystuje korzyści płynące z mniejszego promienia konstrukcji. Efektem tego jest bardziej płaski kształt zadaszenia. Doceni to każdy, komu zależy, aby zadaszenie nie naruszyło naturalnego krajobrazu ogrodu.

Wykorzystanie przezroczystego poliwęglanu litego typu „szyba“, kładzie nacisk na walory wizualne i estetyczne wynikające z połączenia basenu z mobilnym zadaszeniem basenowym. Umożliwia również lepszą wizualną kontrolę nad osobami przebywającymi pod zadaszeniem basenowym. Kształt zadaszenia Azure Niski sprawia, że nie jest ono przeznaczone dla dużego obciążenia śniegiem, dlatego jest ono mniej odpowiednie dla obszarów górskich.

Wysokość zadaszenia: 0,7m - 1,1m

Mediumhigh Pool enclosure AZURE flat compact - compact polycarbonate solution

AZURE

Wykorzystanie jednego niezmiennego promienia segmentów jest idealnym rozwiązaniem dla wysokiej linii zadaszeń, co pozwala w pełni korzystać z basenu zarówno, gdy zadaszenie jest otwarte jak i zamknięte

Wypełnienie z jednokomorowego poliwęglanu jest skierowane do tych Klientów, którym zależy na izolacyjnych właściwościach zadaszenia. Takie wypełnienie tworzy również dyskretną przestrzeń wewnątrz zadaszenia basenowego AZURE.

Wysokość zadaszenia: 0,85 - 1,55 m

 

Aby uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz