Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją w sprzedaży zadaszeń
Menu
 

Jan Janota

Jan Janota

Zakupił zadaszenie tarasu Corso.

 

„Trochę nam tutaj wieje, dlatego nie mogliśmy w pełni skorzystać z możliwości spędzania czasu na tarasie, ponieważ albo było zimno, albo wiatr przewracał nam wszystkie rzeczy."

"Przed 5 laty przeprowadziliśmy się do mniejszego domu z tarasem. Mieszkamy niedaleko Liberca u podnóża Gór Izerskich. Całkiem mocno wieje tutaj, dlatego nie mogliśmy w pełni skorzystać z możliwości spędzania czasu na tarasie, ponieważ albo było zimno, albo wiatr przewracał nam wszystkie rzeczy. Zastanawialiśmy się, w jaki sposób zabudować nasz taras. Pewnego razu na targach zwróciliśmy uwagę na zabudowę firmy Alukov. Przede wszystkim, dlatego, że ma możliwość otwierania trzech niezależnych przesuwnych części i dzięki temu dostosowania zabudowy tarasu do kierunku, z którego wieje wiatr.

Pełni zaangażowania pracownicy firmy wszystko nam wyjaśnili i w krótkim czasie zainstalowali zabudowę. Efekt instalacji przekroczył nasze oczekiwania. Nie tylko znacznie wzrósł czas spędzany na zewnątrz, co najmniej o 3 miesiące poza sezonem, dodatkowo uzyskaliśmy wspaniałą „altanę” oraz spokojne miejsce dla naszego pieska. Wcześniej nie chciał spać w klasycznym domku dla psów, gdy padał deszcz. Teraz nasz piesek dostaje się do domu bez problemu, ponieważ nasza zabudowa ma specjalne oddzielne wejście dla psa, które na życzenie zostało nam zainstalowane przez Alukov.

Dach zabudowy jest wykonany z przyciemnianego poliwęglanu. W okresie zimowym zabudowa jest bezobsługowa, wystarcza jedynie ściągać śnieg z dachu, który bez problemu schodzi.  W tym roku nawet postawiliśmy na tarasie choinkę.

Z pewnością polecilibyśmy to zadaszenie wszystkim, którzy myślą o zabudowaniu tarasu. Potwierdzają to nie tylko słowa podziwu ze strony sąsiadów, ale i to, że gdy my na wiosnę lub jesienią popijamy kawę na tarasie lub pracujemy na laptopie, sąsiedzi są w tym czasie są „pochowani” w swoich domach."