Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Zalety zadaszenia wiosną

Zalety zadaszenia wiosną
Zadaszenie corso entry artykul

Masz piękny, przestronny basen, ale ubolewasz, że możesz w nim pływać tylko przez kilka miesięcy w roku? Stworzyłeś przytulne patio przed domem, które jest idealnym miejscem do czytania, relaksu i odpoczynku, ale gdy tylko robi się wietrznie lub chłodno, musisz przenieść się do środka?

Niech nie ograniczają Cię kaprysy pogody. Kup zadaszenie tarasu, pergolę lub zadaszenie basenu i wykorzystaj swój ogród w pełni! Czy wiesz, jakie korzyści przyniesie Ci to w zbliżającym się sezonie wiosennym?

Możesz cieszyć się swoim ulubionym miejscem znacznie dłużej

Po co mieć w domu miejsce, z którego rzadko się korzysta? Dzięki zadaszeniu zyskasz miejsce, z którego będzie można korzystać znacznie częściej. Ponadto zaoszczędzisz sobie kłopotu związanego z przygotowaniem basenu do zimy (nikt nie lubi procesu spuszczania wody i czyszczenia basenu, prawda?). Dzięki pergoli lub zadaszonemu patio uzyskasz przestrzeń, w której poczujesz się jak na otwartej przestrzeni.

Kiepska pogoda? Kogo to obchodzi?

Nie trzeba korzystać z systemów zadaszeń zewnętrznych tylko wtedy, gdy temperatura na zewnątrz jest niższa. Świetnie sprawdzają się również w czasie złej pogody. Już nigdy więcej nie będziesz musiał uciekać do domu z powodu nieprzyjemnego wiatru lub mżawki. Możesz być zaskoczony, jak relaksujące jest pływanie lub czytanie "na zewnątrz", gdy pada deszcz!

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zadaszenie, zwłaszcza basenu, jest jednym z kluczowych elementów bezpieczeństwa w ogrodzie. Zawsze możesz mieć pewność, że Twoje dzieci, wnuki lub zwierzęta domowe nie będą korzystać z basenu bez Twojej wiedzy i nie ma ryzyka, że przypadkowo do niego wpadną. A wierzcie nam, to poczucie bezpieczeństwa jest bezcenne.

Oszczędzaj pieniądze!

Zastosowanie zadaszenia basenu pozwala utrzymać znacznie cieplejszą wodę w basenie, nawet jeśli nie korzysta się z ogrzewania. Dach z poliwęglanu tworzy wewnątrz "efekt cieplarniany", który ogrzewa wodę. Osłonięcie pomieszczenia zapobiega ucieczce ciepła i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ale nawet jeśli masz ogrzewanie basenowe, będziesz z niego korzystać o wiele rzadziej w przypadku basenu zadaszonego. W każdym większym zbiorniku wodnym dochodzi do parowania, zwłaszcza gdy występuje duża różnica temperatur między wodą w basenie a temperaturą powietrza otoczenia. Należy pamiętać, że 90% strat ciepła jest wynikiem parowania. Dlatego też, gdy z basenu wydobywa się para wodna, oznacza to, że tracimy nie tylko wodę, ale również ciepło. Zadaszenie basenu z poliwęglanu pozwala utrzymać stałą temperaturę wokół basenu, zapobiega nadmiernemu parowaniu i ogrzewa wodę, a to się opłaca.

Zapomnij o kłopotach z przenoszeniem mebli

Jeśli wykorzystujesz zadaszenie w ogrodzie jako przestrzeń do relaksu, z leżakami, fotelami i innymi akcesoriami, docenisz fakt, że możesz je tam pozostawiać przez cały rok. Oznacza to, że nie trzeba ich przenosić jesienią i nie zajmują miejsca w garażu lub magazynie. I wszyscy to docenią, prawda? A co więcej, chronisz swoje meble przed uszkodzeniami. Przechowując je w pomieszczeniach zamkniętych, zapobiegasz negatywnemu wpływowi czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg itp.). 

Zadaszenie to świetna inwestycja

Każdy z naszych produktów przeznaczonych do zadaszenia patio, pergoli, basenu, a nawet jacuzzi zwiększy wartość Twojego domu i zapewni dodatkową przestrzeń życiową dla Twojej rodziny. Oznacza to między innymi, że gdy zdecydujesz się sprzedać lub wynająć nieruchomość, jej wartość będzie znacznie wyższa. W dłuższej perspektywie pozwoli to także zaoszczędzić sporo pieniędzy, więc tak czy inaczej - jest to z pewnością świetna inwestycja.

Ciesz się prywatnością

Zdarza się, że chcemy po prostu spokojnie porozmawiać z przyjaciółmi bez narażania się na podsłuchiwanie przez sąsiadów. Albo chcemy urządzić imprezę, puścić muzykę, ale nie chcemy zakłócać spokoju otoczenia. Albo po prostu chcemy popływać w środku dnia bez niczyjej obecności. Zadaszenie stanowi miły element prywatności właśnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Pomoże Ci to cieszyć się wolnym czasem z najbliższymi i spędzić go tylko z nimi, bez przeszkód ze strony innych osób. 

Zastosowanie zadaszenia przynosi tak wiele korzyści - można chronić dzieci i zwierzęta, obniżyć koszty, zwiększyć wartość nieruchomości... Odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej!