Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Odmień wygląd swojego tarasu

Odmień wygląd swojego tarasu
Corso

Zadaszony taras to idealne połączenie uczucia zabawy na zewnątrz z komfortem wnętrz.

Powiększ powierzchnię swojego domu o spa, drugi salon lub uroczy kącik śniadaniowy. Ciesz się uczuciem przebywania na świeżym powietrzu bez konieczności walki ze złą pogodą lub uporczywymi owadami, dzięki zadaszeniu najwyższej jakości. Jest wiele kreatywnych rozwiązań, które pomagają w projektowaniu niezwykłych zadaszonych tarasów, ale oczywiście każdy z nas musi zapoznać się co nieco z tym tematem. Dlatego przygotowaliśmy wskazówki, które pomogą Ci stworzyć uroczy zadaszony taras już na najbliższe lato!

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Meble bez ograniczeń!

Zadaszenie tarasu chroni przed wiatrem, deszczem i ogólnym zniszczeniem wpływającym negatywnie na meble ogrodowe. Jednak tym razem możesz skorzystać z mebli wykonanych z tworzyw nieodpornych na szkodliwe czynniki zewnętrzne! Wykorzystaj plusz! Rozłóż dywan! Albo umieść na tarasie stół śniadaniowy i rozpocznij każdy dzień z kawą w blasku porannego słońca, a kończ z drinkiem pod niebem pełnym gwiazd.

Wszystko to jest możliwe dzięki fantastycznym rozwiązaniom CORSO, które ochronią Twój taras przed zmienną pogodą przez cały rok. Niech twoja kreatywność będzie Twoim doradcą i spraw, by Twój taras wyglądał fenomenalnie!

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Spa w domu? Nic prostszego!

Nie bez przyczyny nazywamy zadaszony basen, domowym spa, z którego możesz korzystać przez długie i chłodne miesiące! Wiesz, co wygląda jeszcze lepiej niż kącik śniadaniowy na tarasie? Wanna z hydromasażem na tarasie! Nigdy nie będzie zbyt zimno ani zbyt deszczowo, aby celebrować wolny czas z rodziną na Twoim tarasie, ponieważ możesz całkowicie zamknąć basen w naszych wysokiej jakości zadaszeniach.

Wyobraź sobie, jak obserwujesz, padający śnieg za szybą, podczas gdy Ty popijasz gorący napój podczas długiej kąpieli! Dodaj nastrojowe oświetlenie, może nawet system nagłośnienia z kojącą muzyką i mini lodówką, a otrzymasz spa swoich marzeń! A latem otwieraj przesuwne zadaszenie i wpuszczaj delikatny, kojący wiatr w czasie długich lipcowych nocy.

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Pielęgnuj Zielone Zacisze!

Dżungla na tarasie? Wykorzystaj zadaszony taras i stwórz zielony ogród przez cały rok! Otwórz go w słoneczne dni i zamknij podczas brzydkiej pogody. Wykorzystując różne gatunki roślin na swoim tarasie, możesz stworzyć dowolny klimat. Połącz nowoczesne i eleganckie storczyki z mini palmami lub z dziko wiszącymi paprociami i krzewami hibiskusa.

Ciesz się świeżym powietrzem przesyconym słodkim zapachem kolorowych kwitnących roślin na Twoim zadaszonym tarasie. Zewnętrzny taras jest doskonałym miejscem spotkań, a ozdobienie go roślinami, może być nawet pretekstem, aby zaprosić rodzinę i przyjaciół, aby cieszyć się wolnym czasem na klimatycznym tarasie razem z Tobą!

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Marzysz o tarasie z pięknymi meblami, gorącym jacuzzi i wiecznie kwitnącymi roślinami (tak, możesz mieć to wszystko w jednym miejscu w swoim domowym zaciszu!)? Sprawdź nasze w pełni konfigurowalne zadaszenia tarasu i delektuj się tym niezwykłym miejscem! Masz szeroki wybór spośród Corso Entry, Corso Solid, Corso Premium, Corso Ultima i Corso Glass – wszystko możesz dostosować do swojego tarasu i nadać mu wyjątkowy wygląd.