Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Jak zadaszyć swój basen?

Jak zadaszyć swój basen?

Zastanawiasz się nad kupnem zadaszenia do basenu, ale nie wiesz, od czego zacząć? Nie przejmuj się, jesteśmy tu po to aby Ci pomóc! Mamy ponad 25-letnie doświadczenie, oferujemy bardzo szeroki wybór różnych modeli zadaszeń, które można dopasować do wielu preferencji lub indywidualnych sytuacji.

Na początek, wyślij zapytanie o wycenę za pośrednictwem naszej strony internetowej. Ta usługa jest oczywiście bezpłatna. Aby uzyskać wycenę, wystarczy przesłać nam swoje nazwisko i adres. Jeśli dodatkowo znasz dokładne wymiary basenu, możesz wypełnić szczegółowy formularz w celu dostarczenia nam bardziej precyzyjnych informacji, które znacznie przyspieszą cały proces.

Po złożeniu zapytania o wycenę, możesz wybrać model zadaszenia basenu, który jest dla Ciebie odpowiedni i który Twoim zdaniem najlepiej będzie pasował do Twojego ogrodu. W ofercie są trzy podstawowe linie zadaszeń: niskie, średnie i wysokie. Możliwości są nieograniczone!

 

Wysokie zadaszenie basenowe - model Vision

 

Nasze niskie zadaszenia basenowe spełniają podstawowe funkcje, jakich klienci zwykle oczekują od zadaszenia, czyli osłaniają basen i chronią go, a zwłaszcza lustro wody, przed zanieczyszczeniami z otoczenia (np. opadającymi jesiennymi liśćmi itp.). Kolejną bardzo ważną funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa - dzięki systemowi zamków, oprócz możliwości całkowitego zamknięcia zadaszenia można je również zablokować. Dzięki temu zyskujesz dodatkowe zabezpieczenie, które chroni dzieci i zwierzęta przed wpadnięciem do wody. Niektóre modele niskich zadaszeń nie są na tyle wysokie, aby można było pod nimi pływać (np. Terra lub Champion), ale są też takie, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby to umożliwić (np. Elegant NEO lub Imperia NEO). Chodzenie pod niskimi zadaszeniami nie jest możliwe, dlatego nie są one dobrym wyborem dla tych klientów, którzy oczekują od zadaszenia czegoś więcej - na przykład, jeśli chcesz organizować imprezy towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi lub rodziną przy krytym basenie. Jednak niskie zadaszenia są idealnym wyborem dla tych, którzy są zainteresowani zakryciem basenu oraz chcą minimalistycznego rozwiązania - na przykład, jeśli nie chcą aby zadaszenie zaburzało widok na ogród, podwórko, itp. Niskie zadaszenie jest również bardzo łatwe w obsłudze. Można je szybko i wygodnie odsunąć na koniec basenu i błyskawicznie przygotować go do użytku!

 

Niskie zadaszenie basenowe - model Terra

 

Nasze średnie zadaszenia basenowe oferują te same funkcje, co modele niskie, ale umożliwiają również pływanie w basenie, nawet wtedy, gdy zadaszenie jest zamknięte. Jednocześnie, zazwyczaj nie są one na tyle wysokie, aby zaburzać widok na ogród. Podobnie jak modele niskie, zadaszenia średniej wysokości wyposażone są w prosty system przesuwny, dzięki czemu zadaszenie może być obsługiwane w wygodny i prosty sposób przez jedną osobę.

Osobom, które nie chcą ograniczać przestrzeni wokół basenu, szczególnie zalecamy wybór któregoś z naszych modeli zadaszeń wysokich. Wysokie zadaszenia basenowe są na tyle wysokie i wygodne, że można pod nimi swobodnie chodzić i zapewniają dużo miejsca do spędzania wolnego czasu, w tym na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. W naszej ofercie dostępnych jest prawie 10 różnych modeli zadaszeń wysokich, dzięki czemu wybór jest naprawdę duży. Podobnie, jak w przypadku poprzednich typów zadaszeń, segmenty zadaszenia można łatwo przesuwać i całkowicie otworzyć (np. kiedy chcemy w pełni wykorzystać piękną letnią pogodę), częściowo otworzyć lub całkowicie zamknąć (w przypadku złej pogody).

 

Hotel Liptakówka - basen hotelowy z zadaszeniem Ravena firmy Alukov

 

Kiedy już zdecydujesz, która obudowa podoba Ci się najbardziej i dokonasz jej zakupu, mamy do dyspozycji zespół profesjonalistów, którzy zainstalują ją dla Ciebie. Montaż nie jest zbyt trudny, zadaszenie jest łatwe w instalacji i można z niego korzystać zaraz po zamontowaniu. Będziesz mógł się nim cieszyć niemal natychmiast po instalacji tego samego dnia!

Jeśli posiadasz basen w swoim ogrodzie, lub plaujesz jego budowę, już dziś skorzystaj z bezpłatnej wyceny zadaszenia basenu!