Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 
Homepage  »  Zadaszenia basenowe  »  Zadaszenie Champion  »  Zadaszenie basenu Champion
Sprytne rozwiązania pielęgnacji basenu

Zadaszenie basenu Champion

Zadaszenie basenu Champion

Zadaszenie basenowe CHAMPION jest odpowiedni do każdego ogrodu dzięki swojemu doskonałemu design. Stanowi on wyrafinowane połączenie wygody, estetyki i funkcji przyjaznych dla użytkownika. Ponieważ jest to jedno z najniższych zadaszeń basenowych na rynku, pozwala ono podkreślić architekturę domu, otaczającego ogrodu i sam basen. Zadaszenie basenowe naturalnie staje się częścią profesjonalnej pielęgnacji basenu, ponieważ oszczędzają Państwo na chemii basenowej, czyszczeniu basenu i parowaniu lustra wody, co zapobiega stratom energii.

To teleskopowe zadaszenie basenowe ma stabilną lekką aluminiową konstrukcję umożliwiającą łatwe przesuwanie się wszystkich jego części. Przezroczyste panele poliwęglanowe zapewniają doskonały widok na basen, nawet w pozycji zamkniętej. CHAMPION to idealne zadaszenia basenu zewnętrznego. Trwały kolor profili o wysokiej jakości podkreśla tylko jego wspaniały wygląd.

 

DLACZEGO 

  • Szybki i łatwy montaż
  • Produkcja indywidualnie na miarę
  • Unikalny system jezdny CHAMPION z wąską prowadnicą
  • Uchwyt EASY MOVE pomysłowo i praktycznie zintegrowany z zadaszeniem
  • Zadaszenie zostało zaprojektowane jako platforma do przyszłej automatyzacji ruchu segmentów za pomocą silników elektrycznych ALUKOV LINE

 

Mogą Państwo zabezpieczyć swoje zadaszenie przed przypadkowym otwarciem i zamknięciem za pomocą specjalnych bezpiecznych blokad, czyli aretacji. Pomaga również zabezpieczyć basen przed nagłymi podmuchami wiatru. Obsługa zadaszenia jest prosta i szybka.

 
 

 

W sezonie zimowym zalecamy bezpieczne zamknięcie zadaszenia basenu za pomocą blokad. Państwa basen będzie zabezpieczony a Państwo spokojni.

 
 

 

UCHWYT „EASY MOVE”

Mogą Państwo użyć pomysłowego uchwytu EASY MOVE, aby ręcznie przesuwać segmenty zadaszenia. Uchwyt ten zawsze jest pod ręką. Po prostu wyjmijcie go Państwo z mocowania, zablokujcie w specjalnym uchwycie i już jest gotowy do użycia.

 
Uchwyt EASY MOVE
 

 

   

 

Modele:

  Szerokość Długość
Champion 38x80 max 4,25 m 6,33 m - 12,67 m
Champion 38x100 max 5,25 m 6,33 m - 12,67 m

 

Kompaktowy poliwęglan 4 mm

 

Kolory profilu:

   
Srebrny Antracyt

 

Zadaszenie basenowe CHAMPION nie ma możliwości zamontowania drzwi wejściowych do basenu. Wynika to z jego niezwykle małej wysokości. Ten typ zadaszenia basenowego nie jest przeznaczony do pływania pod zamkniętą zabudową.