Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją w sprzedaży zadaszeń
Menu
 

Radek Tichy

Radek Tichy

Zakupił zabudowę tarasu CORSO.

 

Spełniło się moje marzenie, w końcu znalazł się produkt, który bez zastrzeżeń spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Poszukiwaniem pomysłu na zabudowę tarasu zacząłem się zajmować z kilku powodów, tym głównym była potrzeba zainstalowania elementu izolującego zewnętrzne ściany pomieszczeń mieszkalnych z dużymi oknami.

Celem było też uzyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej, aby w miarę możliwości był to elegancki i nowoczesny system, umożliwiający zarówno relaks pod gołym niebem, jak i możliwość posiedzenia w romantycznej atmosferze.

Zabudowę tarasu można pod względem konstrukcyjnym rozwiązać na kilka sposobów. Jednak żadne z rozwiązań nie spełniało moich oczekiwań pod względem dostępności cenowej oraz funkcji użytkowych i estetycznych. Wszystko zmieniło się, gdy trafiłem na stronę internetową firmy Alukov, przedstawiono tam nieznane mi dotychczas możliwości w zakresie zabudowy tarasów, ale również basenów. Od tego momentu wiedziałem, że to będzie ALUKOV, pozostało jedynie kilka pytań – „co, kiedy i za ile?", na które bardzo chętnie odpowiedział manager tej firmy.

Od pierwszego kontaktu z managerem Alukovu aż do realizacji dzieła byłem niezwykle mile zaskoczony otwartością, kulturą i profesjonalnym podejściem osób z firmy ALUKOV. Było widać, że lubią swoją pracę, co w dzisiejszych czasach jest coraz rzadsze. „Dziękuję wam za to, Panowie.”

Spełniło się moje marzenie, w końcu znalazł się produkt, który bez zastrzeżeń spełnia wszystkie moje oczekiwania. Zabudowa tarasu spełnia często różne funkcje, tą główną jest ochrona przed deszczem, silnym wiatrem i śniegiem lub zacienienie przed bezpośrednio padającymi promieniami słońca. Walorem, którego nie ma jednak każda zabudowa, jest elegancja/wzornictwo, mobilność, czyli ogólna koncepcja systemu zabudowy firmy ALUKOV. To harmonijne połączenie rozwiązań technicznych i estetycznych, które pozwalają o każdej porze roku mieć niebo nad głową i przyrodę wokół siebie.

Pierwszym zaskoczeniem po długotrwałych poszukiwaniach było to, że jest to możliwe i dostępne. Drugim, równie przyjemnym, było podejście ludzi z firmy ALUKOV do swojej pracy i klienta. Efektem jest nadzwyczajny produkt i zadowolony klient, który ma znacznie większą wartość niż droga reklama. Mają Państwo taras i nie jest on zabudowany? Zabudujcie go, wcześniej lub później sami do tego dojrzejecie. Chcą Państwo zabudować taras i nie wiedzą, jak? Szukanie odpowiedniego rozwiązania zajęło mi 3 lata! Państwo nie muszą, wystarczy zapoznać się z ofertą firmy ALUKOV.