Jesteśmy firmą z ponad 25 letnią tradycją w sprzedaży zadaszeń
Menu
 

Lubos Zakostelsky

Lubos Zakostelsky

Zakupił zadaszenie tarasu CORSO Solid.

 

Mój zachwyt zabudową firmy ALUKOV zwiększyło profesjonalne podejście zarówno managerów ds. sprzedaży, jak i montażystów, którzy wykonali kawał świetnej roboty.”

Nasz taras już od dłuższego czasu potrzebował naprawy, aby można go było maksymalnie wykorzystywać. A ponieważ nie mamy żadnego pomieszczenia z ogrzewaniem ani innego zadaszonego miejsca do siedzenia, dlatego zdecydowałem się znaleźć takie rozwiązanie, które będzie odpowiadało naszym wyobrażeniom o korzystaniu z tarasu nie tylko przy pięknej pogodzie. A to można było osiągnąć jedynie dzięki odpowiedniej zabudowie, najlepiej otwieranej.

Miałem całkiem konkretne wyobrażenie o tym, czego oczekuję od takiej zabudowy. I gdy zobaczyłem reklamę firmy ALUKOV i odwiedziłem jej stronę internetową, stało się jasne, że to jest to, czego szukam. Prostota, funkcjonalność, lekkość i mobilność zabudowy. Mój zachwyt zabudową firmy ALUKOV zwiększyło profesjonalne podejście zarówno przedstawicieli handlowych, jak i montażysta, którzy wykonali kawał świetnej roboty.

Zabudowa przekroczyła nasze oczekiwania. Jednoznacznie spełniła wszystko, czego od niej oczekiwaliśmy. Nie tylko to, że nie pada nam na taras, ale możemy na nim siedzieć nawet przy chłodnej i wietrznej pogodzie. Zaletą takiej zabudowy jest przede wszystkim jej innowacyjność, funkcjonalność, łatwa i szybka manipulacja przy otwieraniu i zamykaniu. Nawet nasza ośmioletnia córeczka daje sobie z tym radę bez większych problemów.

Cieszę się, że wybrałem zabudowę firmy ALUKOV. Wszystko świetnie zadziałało od pierwszego kontaktu aż po końcową realizację, bez problemów. Ze wszystkiego jestem bardzo zadowolony. Jeśli ktoś szuka wyjątkowego sposobu zabudowy tarasu, to mogę mu gorąco polecić firmę ALUKOV.