Ponad 25 lat tradycji w sprzedaży zadaszeń basenowych i tarasowych…
Menu
 

Zaoszczędź pieniądze dzięki zadaszeniu basenu!

Zaoszczędź pieniądze dzięki zadaszeniu basenu!
Zadaszenie basenowe Oceanic wysoki doskonale pasuje do basenu publicznego

Każdy uwielbia oszczędzać pieniądze! A dzięki wysokiej jakości zadaszenia basenu Alukov uzyskasz długoterminowe oszczędności dzięki obniżeniu kosztów ogrzewania, czyszczenia, dozowania chemii basenowej i konserwacji basenu!

Zobacz, jak możesz obniżyć koszty utrzymania basenu i pływać w nim przez cały rok.

 

Zadaszenie basenowe Viva

 

Koszty ogrzewania

Nasze zadaszenia mają wypełnienie z poliwęglanu, aby stworzyć efekt cieplarniany w Twoim basenie. Co to znaczy? Dwie rzeczy: 1. Ciepła woda nawet w zimne dni! 2. Możesz drastycznie obniżyć koszty ogrzewania basenu!

 

Koszty sprzątania

Niezależnie od tego, czy samodzielnie dbasz o basen, czy też płacisz konserwatorowi za tą pracę, czyszczenie basenu jest czasochłonne i kosztowne. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Posiadanie basenu z zadaszeniem zapobiega gromadzeniu się śmieci, liści w wodzie. Oferujemy coś innego od zwykłego zadaszenia basenu, stawiając nie tylko na funkcjonalność ale i design. Dzięki zadaszeniu Alukov temu możesz pływać nawet w niepogodzie z zamkniętym zadaszeniem i zapobiec przedostawaniu się śmieci, owadów i liści do Twojego basenu.

 

Zadaszenie basenowe Oceanic niski

 

Koszty utrzymania

Prosta zasada: dbaj o swoje rzeczy i nie trzeba będzie ich często wymieniać ani naprawiać (oszczędzasz pieniądze!). Działa to również w przypadku basenów i sprzętu do basenów. Utrzymywanie zadbanego basenu oznacza mniej odprysków, pęknięć i ogólnego zużycia, za których naprawę musisz zapłacić. A przy mniejszej ilości zanieczyszczeń i dobrej stabilnej temperaturze wody basenu, Twój układ filtrujący nie musi pracować na wysokich obrotach (również przedłużasz jego żywotność).

 

Koszty chemii

Istnieje wiele wariantów chemii basenowej która pozwala utrzymać basen w czystości. Może być bardzo frustrujące, gdy tracisz wodę podczas jej parowania i ciągle musisz walczyć o równowagę pH. Nasze zadaszenia zapobiegają utracie wody podczas parowania, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na używaniu basenu.

 

Zadaszenie basenowe Ravena podczas zachodu slonca

 

Jeśli lubisz oszczędzać czas i pieniądze, sprawdź naszą różnorodną linię zadaszeń basenowych i znajdź taką, która jest odpowiednia do Twojego ogródka. Nie masz jeszcze basenu, ale zastanawiasz się nad jego posiadaniem? Teraz jest idealny czas, aby zainstalować zadaszenie, aby zapewnić idealne dopasowanie do nowego, błyszczącego basenu!

Jesteśmy tutaj, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania!