Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Pomysły na wykorzystanie roślin na tarasie

Pomysły na wykorzystanie roślin na tarasie
Corso

Czy Twój taras wygląda zwyczajnie i nudno? Spróbuj dodać rośliny, które ożywią całe podwórko. Jeśli masz już zabudowany taras i szukasz sposobów, aby Twoje podwórko wyglądało bardziej przyjemnie, to rośliny są rozwiązaniem, którego szukałeś.

Rośliny, zapewnią radosny wygląd każdej przestrzeni. Oto cztery propozycje wykorzystania roślin wokół Twojego tarasu.

 

Kolorowe kwiaty

Jeśli czujesz, że twój taras wygląda szaro, to kolorowe kwiaty są idealnym rozwiązaniem, by rozweselić jego przestrzeń. Ustaw duże skupiska kwiatów wokół tarasu – dzięki temu cała przestrzeń podwórka będzie miała przyjazny wygląd.

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Załóż ogródek

Zawieś jasno kwitnące, zwisające kwiaty na ścianach zadaszenia tarasu, tak abyś czuł się, jakbyś był w ogrodzie! Taki typ ogródka na zadaszonym tarasie zapewni radość, nawet w mroźne i zimowe miesiące!

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Unikalne wazony na kwiaty

Innym sposobem na odświeżenie wyglądu tarasu jest użycie niekonwencjonalnych wazonów na kwiaty. Zamiast kupować tradycyjne wazony na swoje kwiaty, zamień przedmioty codziennego użytku w wazony! Na przykład można wykorzystać stary kubek do kawy, napełnić go wodą i włożyć do niego jasny bukiet kwiatów!

 

Kwiaty

 

Drzewa

Posadź drzewa wokół swojego tarasu! Są one idealnym wyjściem dla miłośników zieleni, drzewa zapewnią również cień w słoneczne dni. Inną możliwością są drzewa doniczkowe na tarasie. Posadzenie drzew wokół tarasu sprawi, że twoje podwórze stanie się miejscem, gdzie możesz ukryć się przed wzrokiem sąsiadów.

 

Zadaszenie tarasu CORSO

 

Rośliny to świetny sposób by całkowicie zmienić przestrzeń wokół tarasu. Rośliny na pewno poprawią Twój nastrój za każdym razem, gdy wejdziesz na podwórko pełne kolorów. Jeśli chcesz poprawić wygląd podwórka to, rośliny są idealnym rozwiązaniem. Twoi przyjaciele będą zazdrośni o kolorowe i pięknie wyglądające miejsce zabawy i relaksu. Jeśli chciałbyś mieć zadaszony taras – to uzyskaj ofertę i wycenę już dziś!