Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Najniższe zadaszenie na rynku

Najniższe zadaszenie na rynku

Szanowni Klienci, Partnerzy biznesowi,

Jest nam bardzo miło, że pomimo nasilających się obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, nadal obdarzają Państwo zaufaniem nas i nasze produkty.

Niezmiernie cieszy nas Państwa zainteresowanie i staramy się wychodzić Państwu naprzeciw. Nasi przedstawiciele handlowi są nadal do Państwa dyspozycji. Podczas indywidualnej wizyty naszego menadżera w Państwa domu, która jest niezbędna do wykonania pomiarów zadaszenia oraz bezpłatnych konsultacji w miejscu realizacji, przestrzegamy zasad higieny, aby chronić Państwa i siebie. Dla uproszczenia i ułatwienia wyboru nasz menadżer ma do dyspozycji elektroniczny katalog ofertowy oraz obszerną dokumentację fotograficzną gotowych realizacji, które mogą być dla Państwa inspiracją. W bezpiecznym, domowym zaciszu mogą też Państwo wybierać z bogatej oferty zadaszeń basenów i tarasów za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy, a otrzymają Państwo ofertę dostosowaną do swojego basenu lub tarasu. Przyspieszy to cały proces wyboru. Chętnie przekonamy Państwa o zaletach i jakości naszych wyrobów, w tym celu przygotowaliśmy prezentację naszych dwóch nowych zadaszeń.

 

Do basenu:

TERRA jest najniższym zadaszeniem basenu dostępnym na rynku. Idealnie komponuje się z architekturą Państwa ogrodu i domu. Zabezpiecza przed przypadkowym wpadnięciem do basenu, wydłuża sezon kąpielowy oraz pomaga w utrzymaniu temperatury i czystości wody. Doskonale chroni Państwa basen w sezonie zimowym, a dzięki niewielkiej wysokość nie zakłóca widoku do ogrodu. Terra pomoże ochronić Państwa basen o każdej porze roku. Ten rodzaj zadaszenia basenu nie jest wyposażony jednak w boczne wejście i nie ma możliwości  korzystania z basenu pod zadaszeniem.

Chcę otrzymać niewiążącą ofertę – TUTAJ

Chcę uzyskać więcej informacji na temat zadaszeń basenów – TUTAJ

 

Zadaszenie basenu TERRA  Zadaszenie basenu TERRA  Zadaszenie basenu TERRA

 

Do tarasów:

CORSO to funkcjonalne zadaszenie, który pozwoli Państwu na pełne korzystanie z tarasu. Zwiększy powierzchnię użytkową domu i zapewni Państwu dodatkowe komfortowe i bezpieczne miejsce. Główną zaletą zadaszenia CORSO jest możliwość pełnego otwarcia tarasu. CORSO stanie się idealnie dopasowaną częścią Państwa domu, co również podniesie jego wartość.

Chcę otrzymać niewiążącą ofertę – TUTAJ

Chcę uzyskać więcej informacji na temat zadaszeń tarasów – TUTAJ

 

Zadaszenie tarasu CORSO  Zadaszenie tarasu CORSO  Zadaszenie tarasu CORSO

 

Firma ALUKOV to sprawdzony producent i dostawca, który spełni Państwa wymogi wobec nowoczesnego wzornictwa i jakości.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania techniczne i inne.

Szybki kontakt: +48 61 82 81 444

 

Czekamy na Państwa zapytanie.

ALUKOV