Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

COROCZNE SPOTKANIE IPC TEAM 2017

COROCZNE SPOTKANIE IPC TEAM 2017
Za nami kolejne, coroczne spotkanie IPC Team 2017
Za nami kolejne, coroczne spotkanie IPC Team 2017 w fabryce Alukov w Czechach. Obecni byli przedstawiciele z wielu krajów Europy, jak również Partnerzy z innych kontynentów. Dowodzi to, że Alukov ma silną pozycję na wszystkich kontynentach...

Za nami kolejne, coroczne spotkanie IPC Team 2017 w fabryce Alukov w Czechach. Obecni byli przedstawiciele z wielu krajów Europy, jak również Partnerzy z innych kontynentów.

Dowodzi to, że Alukov ma silną pozycję na wszystkich kontynentach naszego globu co zawdzięcza swojej jakości i niezawodności. Uczestnictwo w obradach, zwiedzanie pięknych zakątków Czech, jak również otwarcie innowacyjnego Centrum Rozwojowo -Technicznego naszych zadaszeń uświetniło całe spotkanie.

Alukov Polska dziękuje wszystkim za bardzo produktywne i miłe spotkanie, które z całą pewnością pozytywnie wpłynie na dalszą działalność Alukov Polska, aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z jakości naszej obsługi oraz długoletniej niezawodności naszych nowoczesnych zadaszeń tarasów basenów i wanien SPA.