Już ponad 28 lat doświadczenia na rynku zadaszeń basenowych, tarasowych i spa
Menu
 

Zadaszenie w nowej perspektywie

Zadaszenie w nowej perspektywie
Alukov worldwide

Widok z lotu ptaka fascynował ludzi od najdawniejszych czasów. Ale czy kiedykolwiek patrzyłeś na swoją posiadłość z lotu ptaka? Wielu właścicieli na pierwszy rzut oka nie potrafi poznać własnego domu. Widok z lotu ptaka otwiera zupełnie nową perspektywę i może znacznie pomóc w planowaniu, gdzie zbudować basen z zadaszeniem lub patio. Krótko mówiąc, widok z lotu ptaka daje doskonałe wyobrażenie o tym, na co naprawdę możesz sobie pozwolić.

Spójrz z góry na nasze projekty zadaszeń z całego świata. Zobaczysz tam zdjęcia zadaszeń z wielu ciekawych miejsc i naprawdę wyjątkowych krajobrazów, nawet w pobliżu zabytków. Na przykład w Czechach przy zaporze SEČ lub na Słowacji tuż pod zamkiem Beckov. Mamy też prawdziwe filmy z innych, równie ciekawych miejsc w Europie, a także z egzotycznych miejsc.

Zobacz sam na alukov-worldwide

 

Patrzymy również na nasze zadaszenia basenu lub zadaszenia tarasu z nowej perspektywy w naszym centrum badawczo-rozwojowym, gdzie projektujemy, testujemy, a także udoskonalamy i ulepszamy zadaszenia, aby lepiej spełniać potrzeby naszych klientów. Zwrócenie uwagi na systemy zadaszeń z nowej perspektywy jest dla nas inspiracją i pozwala naszym projektantom sprostać aktualnym wymaganiom naszych klientów, a także oczekiwaniom dotyczącym nowych funkcji oraz detali.